Nikah için tahlil yaptırdım başka önemli olan değer hangisidir?

Anti HCV negatif HBsAg negatif AntiHBs negatif AntiHIV negatif nikah için tahlil yaptırdım başka önemli olan değer hangisidir? yorumlarsanız sevinirim. kolay gelsin.. ayrıca bu yararlı site çok güzel olmus tebrik ederrim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal. Herhangi bir problem yok.