Nisan 8nde erkek arkadaşım eline sperm bulaştıgı haldeyıkamayı unutmuş.Dışarıda yaklaşık 1saat vakit geçtikten sonra o haliyle elini vajinama soktu.

Pko hastasıyım En son mart 26 sında norvelo ile adet olmuştum.Nisan 8nde erkek arkadaşım eline sperm bulaştıgı haldeyıkamayı unutmuş.Dışarıda yaklaşık 1saat vakit geçtikten sonra o haliyle elini vajinama soktu.bende nisa 21de hamilelik kan testi yaptırdım.Sonuç 0.2/05 ml .bu süre kesin sonuç verirmi

Tahlil.com Cevabı : Spermler dış ortamda 10-15 dakika canlı kalabilir..

s************ :

Hocam ele bulasan zevk suyu , birkaç dakika sonra ,kuru ellin vajinaya deymesiyle hamilelik olsur mu ? Acil

Cevap:

 Çoğunlukla cinsel konularda bilgisizlikten ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan bu tür çoğu zaman da çok anlamlı olmayan sorular geliyor.  Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.  Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.Hamile nasıl kalınır, hangi tür ilişkilerde hamile kalınmaz, öğrenmek için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.