Nişanlım peçeteye boşalınca o banyoya gittikten hemen sonra peçeteyi vajinamın içene koydum ve yarım saat beklettim.Hamile kalır mıyım?

 3 yıldır nişanlıyız 24 yasındayım ama bu aralar evlenme durumumuzu tehlikede gördüm. bende nişanlım peçeteye boşalınca o banyoya gittikten hemen sonra peçeteyi vajinamın içene koydum ve yarım saat beklettim. 4 gün oldu.. sizce hamile kalır mıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile olmanız için peçetede eğer varsa sperm hücrelerinin vajinaya girmesi gerekiyor.Bu şekilde hamilelik ihtimali olabilir ama çok yüksek olduğunu düşünmüyoruz.