Nişanlımın pen*sinin ucu vajinama girdi ve çıktı hemen bakireydim ve 24 saat geçtikten sonra kan geldi benden.

Nişanlımın pen*sinin ucu vajinama girdi ve çıktı hemen bakireydim ve 24 saat geçtikten sonra kan geldi benden.o 24 saat sonra gelen kan kızlığımın bozulduğu için midir yoksa döl rahime ulaşınca kanama olurmuş ondan mıdır?24 saat isonra gelen kanamanın nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen kızlığınız bozulmuş olabilir ancak muayene sonrası bu kesin olarak anlaşılır.