Nişanlımla adet döneminde ilişkiye girdik benim adet dönemim ortalama 6 gün falan sürüyor adetimin 3. günü ilişkiye girdik ve içime boşaldı?

nişanlımla adet döneminde ilişkiye girdik benim adet dönemim ortalama 6 gün falan sürüyor adetimin 3. günü ilişkiye girdik ve içime boşaldı . ertesi gün adetim çok az oldu ve diğer günde hiç olmadım hamile olma ihtimalim nedir ?bunu en kısa sürede nasıl anlayabilirim? şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : 5-10 güne kadar kanda beta hcg testine baktırın.