Nişanlımla beraber olduk, vajinama girmedi ve üstüne boşalmadı göbek altına bir damla geldi ve sildik ,adet günüm geçikti sizce hamilemiyimdir?

Nişanlımla beraber olduk, vajinama girmedi ve üstüne boşalmadı göbek altına bir damla geldi ve sildik ,adet günüm geçikti sizce hamilemiyimdir? Çok stresliyim adet günüm geçiktigi için yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik şansı çok düşük olmakla birlikte test yaptırmadan kesin olarak da bir fikir söylenemez