Nişanlımla birlikte olduk 1 gün sonra norlevo içtim ve adet olmadım

Merhaba ben 29 mayısta regl oldum haziranjn 7sinde nişanlımla birlikte olduk 1 gün sonra norlevo içtim ve adet olmadım 13.06da kan testi yaptım sonuç 8.84 çıktı 2 gün sonra tekrarladım sonuç 9.20 çıktı sizce hamilemiyim ve değilsem neden adet olmdım kasıkta Şişlik var ve şiddetli ağrı yardım Ltfn

Tahlil.com Cevabı : Norlevo, ertesi gün hapı olarak da bilinen ve gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Kullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.