Nişanlimla ilk kez beraber oldum kizligim bozuldu icime degil vajinamin üstüne bosaldi,Hamile olabilir miyim?

 Nisanlimla ilk kez beraber oldum kizligim bozuldu icime degil vajinamin üstüne bosaldi,ertesi gün adet oldum.ikinci adetimden birkac gün önce karnimin ortasi cok agirdi,bir iki gün gecikti ve adetliyken bi rkere midem bulandi.karnim şiş ,gazim var.gögüslerimin uclari sanki degisik. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelik ancak prostat salgısı olarak da bilinen zevk suyuna bağlı olabilir.Ama zaten adet görümüşsünüz.Adet görmeniz hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor.