Nişanlimla korunmasiz bir iliskiye girdik ve 2 saat icerisinde

Merhaba nisamlimla korunmasiz bir iliskiye girdik ve 2 saat iceriside norlevo tablet kullandi ve regl olmasina 4 gun vardi ve iliski gununden 1 hafta gecmesine ragmen regl olmadi bu sabah idrar yoluyla test yapti ve pozitif cikti sizce bi yanlislik varmidir yoksa hamilemi

Tahlil.com Cevabı : Emin olmak için kan testi yaptırmanız gerekli.