Nişanlımla sadece sürtünme yoluyla kısa süreli ilişkiye girdim meninin aktığından emin değilim?

nişanlımla sadece sürtünme yoluyla kısa süreli ilişkiye girdim meninin aktığından emin değilim ama hamile kalma olma olasılığı olabilirmiş bunu engellemenin bir yolu var mı?

Tahlil.com Cevabı : Ne çok sürtünerek ilişkiye giren varmış, bu konuda o kadar çok soru geliyor ki, tek tek cevap vermekle baş edemiyoruz. Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz. http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi