Nişanlımla sürtünme yoluyla seviştik.İçeri girme olmadı.

İyi günler. 21 nisanda nişanlımla sürtünme yoluyla seviştik.içeri girme olmadı. sadece belime boşaldı.orayı da hemen sildik.normal şartlarda 1 mayıs gibi regl oluyordum.28 nisanda adet olduğumu düşündüm.Fakat normalden farklı olarak hiç karnım ağrımadı.zaten çok kısa sürdü.3 gün.rengi de koyu idi.

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz. Muhtemelen hamile değilsiniz.