Nişanlımla yaklaşık iki hafta önce cinsel ilişkiye girdik pen*si vajinama değdirip bastırdı ?

Nişanlımla yaklaşık iki hafta önce cinsel ilişkiye girdik pen*si vajinama değdirip bastırdı ama içine girme gibi bir durum olmadı boşalmada daha sonra oldu adetim bir hafta gecikti ama adet oldum ilk siyah ve kirli bir akıntı geldi hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında normal bir adet kanaması görmüşseniz hamilelikten söz edemeyiz.