nnenin serbest t4'ü. 0.985. normal değer 0,93- 1,17. Acaba bi sorun varmı yüksekmi ?

Annenin serbest t4'ü. 0.985. normal değer 0,93- 1,17. Acaba bi sorun varmı yüksekmi ?Şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sadece ST 4 değeri ile bir şey söylenemez.TSH değerini de görmek gerekir örneğin.En iyisi bir endokrinoloji uzmanına başvurmanız.