Nonreaktif sonuç ne demektir? Anti HCV. Nonreaktif(:0,06) - HBsAg. Nonreaktif(:0,19) - Anti Hbs. Nonreaktif (:9,39)

Tahlil sonuçlarım: Anti HCV. Nonreaktif(:0,06) - HBsAg. Nonreaktif(:0,19) - Anti Hbs. Nonreaktif (:9,39)

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil edilen sonuçlarınızın non reaktif çıkması, test de reaksiyon olmadığını gösteriri. Bu durumda da NONREAKTİF sonuç negatif sonuç olarak kabul edilir. Bu tahlillerin non reaktif çıkması ise tahlil sonuçlarınızın negatif yani normal değerler arasında olduğunu gösterir.