Norlevo kullandım ama gebelik testim pozitif çıktı. Ertesi gün hapı tam olarak koruma sağlamadı

27 Eylül'de adetimi oldum, döngüm26 gün. 32yaşndym. 8 ekimde 12 saat içinde norlevo içtim, malesef 20 ekimde yine norlevo içtim 4 gün az kanamam oldu.9 kasımda betahcg 11315. Dr. 5-6 hftlksın kese düzensiz dedi. Kesenin düzensiz olması ne demek? Keseyi çok zor gördü. Sizce sakat veye boş gebelik mi

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapı ne yazık ki ülkemizde çoğu zaman bilinçsizce ve doktora hiç danışılmadan kullanılıyor.Sizin örneğinizde de olduğu gibi her zaman da tam olarak koruyucu olmuyor.Bu durumda doktorunuza muayenelerinizi sürdürmeniz en doğru olanı. Gebeliğin akibeti hakkında sizi bilgilendirecektir.