Normal kıyaftlerimiz varken cinsel organı ile sürtünme yaşadık

adetimn 4. günü sözlüm ile normal kıyaftlerimiz varken cinsel organı ile sürtünme yaşadık.20 gün snra kanamam oldu rngi kırmızı fakat 3 gün sürdü.üstüne görme mi diye kanama bittiktn 8 gün sonra idrar testi yaptm negatf sonç,testi 12 gün sonra yine tekrr ettim yine negatif. hamilelk olsılığı var mı

Tahlil.com Cevabı : Hayır..