normal regl dönemindeki yoğunlukta kan geliyor üstüne görme olabilir mi sitede açıklamışsınız gerçi ama yoğunda olabilir diye duymuştum yoğun ve kahverengi beni

İyi günler normal regl dönemindeki yoğunlukta kan geliyor üstüne görme olabilir mi sitede açıklamışsınız gerçi ama yoğunda olabilir diye duymuştum yoğun ve kahverengi benimki

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme normal adet kanaması gibi değildir. Düzensiz ve az bir şekilde olur.Döllenme olduktan  10 gün sonra oluşur. Gebelikte  kesin sonuç almak kanda bakılıp kadın doğum uzmanıyla görüşmekte fayda var.