Normal vajen florası bakterileri üredi.

kasıklarımda ağrı ve kahverngi akıntım vardı.bi kadın doğumcuya gittim.tahlil,kültür ve ultrason yaptırdı.sonuçları yazıyorm.kültr sonucu:8-10 epitel hücre,nadirBK,cluecell (-)candida (-)Normal vajen florası bakterileri üredi.ultrason:sol overde 18*16m ince septalı yoğun içerikli kistik lezyon izlnd

Tahlil.com Cevabı : Tahlil ve kültür sonuçlarınız normal .Ultrason sonucunuz için bir kadın doğum uzmanına muayene olmalısınız.