Öğle yemeklerinden sonra aşırı yorgun düşmem ve şeker ihtiyacımdan dolayı

merhabalar;öğle yemeklerinden sonra aşırı yorgun düşmem ve şeker ihtiyacımdan dolayı şüphelenip tahlil almak istedim.açlık şekerinde birşey çıkmayınca tokluk almak istedim.OGTT açlık testi:85 sonra şekerli su (eczaneden alınan) içtim 1 saat sonra OGTT 60 dk 91 OGTT 120 dk 103 olarak belirlendi.

Tahlil.com Cevabı : Sorun görünmüyor, ancak ailenizde diabet hastalığı varsa endokrinolojiye gitmenizde fayda vardır..