Oğlum 16 yaşında nabız atışının yüksek olduğunu (130-140) öğrenince tahlil yapıldı sonuçları değerlendirir misiniz?

Oğlum 16 yaşında nabız atışının yüksek olduğunu (130-140) öğrenince dr.bazı testler istedi. Test sonuçlarında endişe edecek bir şey olmadığını bol bol su içmesini söyledi. Test sonuçlarını birde siz yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler Hormon2 / FT3 ..........4,27............ H(2,5-3,9) Hemogram / NE% ..........33,0............ L(41-73) / LY%....... ....51,6............ H(19,4-44,9) / NE#.............1,9............. L(2,1-6,1) / MPV...............7,9............L (8-12) / MO%.............11,7..........H(5,1-10,9)

Tahlil.com Cevabı : Nabzı oldukça yüksek.Verdiğiniz test sonuçları bu durumu değerlendirmek için yeterli değil.Bir kardiyoloji uzmanına başvurun