Oğlum 2 yasında hemogram degerlerınde LY%-- 45.8 MO%-- 10.2 NE%--38.5 RBC--5.73 MCV --63.2 MCH ?

merhaba oğlum 2 yasında hemogram degerlerınde LY%-- 45.8MO%-- 10.2NE%--38.5RBC--5.73MCV --63.2MCH --21.1PLT--528RDW-CV--15.7 bunlar ne anlama geliyor yanı oglumda ne var acaba doktor dogru duzgunce bılgı vermedı I DRAR TAHLILIN SONUCLARI -GLUKOZ NORMPROTEİN NEGBİLİRUBİN NEGKETON NEG PH 7NİTRİK POSLÖKOSİT 300SPESİFİK GRAVİTE 1.010ÜROBİLİNOJEN NORMERİTROSİT +İDRAR MİKROSBİSİ BOL LOKOSİT burdaki doktorlar sunnet olması gerektıgını solemıslerdi. gercekten ole mi sunnet olunması gerekir mi.?

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü testi de yapılmalı.Sünnet için kararı doktorunuzla ortak vereceksiniz, buradan bu konuda bir yorum yapamayız belirtiğiniz sonuçlarla.