Oğlum 2,5 yaşında tahlil sonuclarında yüksek olanları yazıyorum acaba bunlar ne anlama geliyor çok teşekkür ederim

oğlum 2,5 yaşında tahlil sonuclarında yüksek olanları yazıyorum WBC 12,3 NEU 6,93 LYM 3,81 MONO 1,15 RDW 16,31 acaba bunlar ne anlama geliyor çok teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Gripal bir enfeksiyon geçiriyor olabilir, ciddi bir problem görünmüyor..