Oğlum 3.5 yaşında boğazlarında geçmeyen enfeksiyon tekraralayan ateş ve kan değerinde ki yükseklik için anaokuluna başladığı için dediler?

Oğlum 3.5 yaşında boğazlarında geçmeyen enfeksiyon tekraralayan ateş ve kan değerinde ki yükseklik için anaokuluna başladığı için dediler.ben lösemi endişesi taşıyorum ne yapmalıyım.WBC 24.8(ref 3.5-10) HCT 34.00(ref 35-55) HGB 11.00(11.5-16.5) GRAN 21.8(Ref 1.2-8.0) LYM% 8.0 (ref 15-50) GRA% 87.9

Tahlil.com Cevabı : WBC yüksekliğinde akla ilk enfeksiyon olasılığı gelir hemen panik olmayın, bir takım ilave tahlillere de ihtiyaç olabilir, hafif kansızlık bulguları da var