Oğlum 4 yaşında boyun usg çekildi

oğlum 4 yaşında boyun usg çekildi solda submandibuler glad distalinde skm kası üzerinde22mm sağda 21mm boyutunda sınır düzenli konglomereat oluşturmayan lenf nodülleri mevcut kanda serbest t3 5.71 mcv 1,5mcn 31,3, mcnc14,2 çıktı mikrobiyoloji testinde ldh 531 çıkmış bunların ne anlama geliyor teşek.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçları kontrol ederek yeniden yazmanızı öneririz, MCV değeri 1,5 olamaz.. referans değerleri ile birlikte yazınız..