Oğlum 5 yaşında, bademcik ve geniz eti ameliyatı olacak. Sonuçları yorumlar mısınız?

  Oğlum 5  yaşında, bademcik ve geniz eti ameliyatı olacak. Sonuçları yorumlar mısınız? RBC:3.83; HGB:11.0; HCT:32.1 (Low); MCV:84; MCH:28.7; MCHC: 34.3; RDW:12.9; PLT: 471; MPV: 6.8; PDW: 7.8; PCT:0.32; WBC:11.9 NEU: %68.4-8.13 (High); LYM:21.8; MON:6.7; EOS:2.5; BAS:0.6; ALY:1.0; LIC: 1.1

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzda kansızlık bulguları var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalıKan sayımı ve anemi konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki bağlantımızı okuyabilirsiniz.Kansızlık ( anemi ) nedir? Anemi  tanısı nasıl koyulur, anemi hakkında sorulmuş soru ve Tahlil.com uzmanlarının cevapları