Oglum 7 aylik 40 gunlukken pilor stenozundan ameliyat oldu ve suanda surekli kusmasi var dolu dolu v

Tahlil.com Cevabı : Oglum 7 aylik 40 gunlukken pilor stenozundan ameliyat oldu ve suanda surekli kusmasi var dolu dolu ve fiskira fiskira kusuyor ama asil sorum AST 232 ALT 263 cikti bu buna baglimidir yada doktor karaciger enzimleri yuksek dedi acilde yuksekmi bunn icin ne yapmaliyim siniri kac bu tahlillin neden olur korkmalimiyimm