Oğlum faranjit oldu ve kan testinde 0-5 olması gerekirken CRP 43,92

Oğlum faranjit oldu ve kan testinde 0-5 olması grkn CRP 43,92, 0,2-0,5 olması gerken PCT 0,163, 25-50 olması grkn NEU 56,5 , 2-10 olması gereken MON 16,1 çıktı dün de bacaklarında mor renkte daldal bir görüntü farkettim geçti ama korktum...Endişelenmeme gerek var mı ? Ne yapmalıyım...

Tahlil.com Cevabı : Muhtemel bir enfeksiyona bağlı olarak kan değerleri yükselmiştir. Tedavi sonrası bu değerler düşecektir.