Okey in cilekli kayganlastirici jeli yenebilirmi yani ağızdan ilişki icin uygunmu cok tesekkurler simdiden?

 Benim bir sorum olacak cevaplarsaniz cok mutlu olucam , okey in cilekli kayganlastirici jeli yenebilirmi yani ağızdan ilişki icin uygunmu cok tesekkurler simdiden

Tahlil.com Cevabı :

Bu tür kayganlaştırıcı jellerin yenmesi tavsiye edilmez. İlgili ürün için ilgili firmaya sorunuzu sorabilirsiniz.

a********** :

kesinlikle yenmez. sağlık açısından zararlı. o jelin amacı sadece kayganlaştırmayı sağlamak için. ağızdan yolla zararlı.