Önce bi gebelik testi yapalım dendi.Beta HCG değerim 13 çıktı.teşekkürler

Adetim 4 gün gecikti.Ama zaten düzensiz adet görüyorum.Tiroid rahatsızlığım için her sabah 50mg hap içiyorum.Normal hormon testi için gittim, rahim duvarında kalınlaşma görüldü.Önce bi gebelik testi yapalım dendi.Beta HCG değerim 13 çıktı.teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Değerinize göre hamilelik ihtimali var ancak gecikme devam ederse tekrar yaptıracağınız testte çok daha sağlıklı sonuç alırsınız.