Önceden yaptırdığım hepatit B aşısı şu andan itibaren aşağıda gösterilen sonuçlar esas alınarak ne kadar süreyle korur?

Önceden yaptırdığım hepatit B aşısı şu andan itibaren aşağıda gösterilen sonuçlar esas alınarak ne kadar süreyle korur?şuan aşı olmak istiyorum bu sonuçla mümkün mü Anti HBs (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) H 129.5 IU/L < 10 HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri) 0.397 COI < 0.9

Tahlil.com Cevabı : 3 doz ve aşılama programına( 0,1 ve 6. aylar) uygun olarak yapılan hepatit b aşısı hayat boyu koruyabilir.Doktorunuz gerek görürse belirli aralıklarla testlerinizi tekrralayabilir.