onuç Tam Kan (Hemogram) EOS#0.09 Tam Kan (Hemogram) RBC4.37 Tam Kan (Hemogram) MO%11.1 Tam Kan (Hemogram) EOS%1.04

Merhaba,sonuçlarım aşağıdaki gibidir.yorumlar mısınız?AdSonuçTam Kan (Hemogram) EOS#0.09Tam Kan (Hemogram) RBC4.37Tam Kan (Hemogram) MO%11.1Tam Kan (Hemogram) EOS%1.04Tam Kan (Hemogram) BASO%1.37Tam Kan (Hemogram) Hgb12.5Tam Kan (Hemogram) MPV-----Tam Kan (Hemogram) PDW-----Tam Kan (Hemogram) MO#0.91Tam Kan (Hemogram) Hct37.2Tam Kan (Hemogram) Pct-----Tam Kan (Hemogram) LY#2.5Tam Kan (Hemogram) BASO#0.11Tam Kan (Hemogram) WBC8.2Tam Kan (Hemogram) NEU#4.59Tam Kan (Hemogram) MCV85.2Tam Kan (Hemogram) MCH28.7Tam Kan (Hemogram) Plt52.7Tam Kan (Hemogram) MCHC33.7Tam Kan (Hemogram) RDW14Tam Kan (Hemogram) NEU%56Tam Kan (Hemogram) LY%30.5

Tahlil.com Cevabı : Kan tahlil sonucunuzda dikkat çeken PLT yani trombosit değerinizdeki düşüklük.Bu durum sizin kanamaya meğilli bir durumunuz olduğunu gösteriyor.Bu nedenle araştırılması için bir hematoloji uzmanına başvurmalısınız