onunla öpüştüm ve bir iki dakika sonra o bana ağızdan yaptı hamilelik riski var mı acaba?

Merhabalar ben sevgilimle ağızdan ilişki yaşadım ağzıma biraz zevk suyu gelmiş olabilir sonra onunla öpüştüm ve bir iki dakika sonra o bana ağızdan yaptı hamilelik riski var mı acaba?

Tahlil.com Cevabı :

Gebeliğin nasıl oluştuğu konusunda internetten biraz araştırma yapmalısınız. Gebelik bu şekilde yaşanan ilişkilerde oluşmaz.