Örnek teknik sebeplerle yeterli ölçüde değerlendirilmemiştir.görülebildiği kadarıyla belirgin bir pigment artışı ve bir kısmı irileşmiş tektek melanositler sap

"örnek teknik sebeplerle yeterli ölçüde değerlendirilmemiştir.görülebildiği kadarıyla belirgin bir pigment artışı ve bir kısmı irileşmiş tektek melanositler saptanmıştır.malignite düşündürecek bir bulgu mevcut değildir" bu sonuca göre ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : İncelenen örnek her ne kadar detaylı inceleme için yeterli olmasa da incelendiği kadarıyla kanser yönünden bir bulguya da rastlanılmamış.