ovülasyon gününde sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım. vajina içine ve çevresine bir boşalma olmadı.

hocam selamlar! ovülasyon gününde sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım. vajina içine ve çevresine bir boşalma olmadı ve bakireyim o konuda içim rahat. ama bu aralar (ilişkiden 4 5) gün sonra yani adetten 12 13 gün önce aşırı göğüs hassasiyetim var vajinal akıntı veya başka sorunlar yok ama şuan dokunamıyorum bile koltuk altım ve goguslerim çok hassas sebebi sizce nedir?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle vajina içine sperm girişi olmadığından eminseniz telaş yapmanızı gerektirecek bir durum yok. Şikayetiniz adet gördükten sonra hala devam ederse muayene için bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.