Ovulasyon testine göre yumurtlama günümden 2 gün önce, tam yumutlama tarihimde ve 2 gün sonrasında ilişki oldu.

Ovulasyon testine göre yumurtlama günümden 2 gün önce, tam yumutlama tarihimde ve 2 gün sonrasında ilişki oldu. Adetime 2-3 gün kala beta hcg testi yaptırdım sonuç 0.00 (negatif) çıktı. Göğüslerimde şişlik ve kasıklarımda hafif ağrı hissediyorum. Hamile olma ihtimalim varmı?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamile olma ihtimalin yok .