Pantolon üzerinden sperm bulaşır mı?

 Erkek arkadaşımla dün ikimizinde üzerinde pantolon vardı onunki kot benim ketendı yani kiyafetlerimizleyken sevistik. hatirlamiyorum suan ama onunda benimde pantolonumuzda hafif bir islaklik vardı o ara eğer pantolon olsada arada sürtüyse bir şey olur mu ? yada o pantolonlardan sperm geçmiş midir?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden sperm bulaşı ve hamileliğin oluşması oldukça düşük bir ihtimaldir. Adet tarihinizi takip etmenizi, gecikme yaşanırsa doktor muayenesi veya gebelik testi öneririz.

b*********** :

Merhaba. Sürtünme ile bir iliski yasadim . Benim uzerimde gecelik ve ic çamaşırı vardi . Onun boxer ve sort. Ben bir sıvı hissetmedim oda bana değmediğini söylüyor ama korkuyorum bir şey olmamıştır değil mi?

Cevap:

Vajinaya bir bulaş olmadıysa hamilelik ihtimalinden söz edilemez.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.