Paranoyam karşısında test yaptırdım.

Sevgili hocam merhaba , aylardır uğraştığım paranoyam karşısında bugün başka bir özel hastanede test oldum. Benim anladığım sonuçlarım negatif ama rapora herhangi bir şey yazmadıkları için bir de sizin görmenizi istedim. Eğer benim sonuçlarım negatifse artık konuyu kapatmaya hazırım. Benim gibi olayı fobik hale getiren insanlara tavsiyem lütfen bir uzman ile süreci yönetin tek başınıza test olup daha sonra benim gibi marka cihaz jenerasyon ile uğraşmayın. Hastane doktoru sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, lütfen konuyu kapatın artık. Kan test sonuçlarınız negatif, tertemiz.
HBSAG testiniz, 0.482 çıkmış. Net bir şekilde negatif.
Anti HCV testiniz 0.0405 çıkmış. Net bir şekilde negatif.
Anti HIV testiniz 0.217 çıkmış .Ner bir şekilde nagatif.

Tek pozitif çıkan testiniz 85.7 ile Anti HBS testiniz bu da zaten istediğimiz gibi, sizi Hepatit B ye karşı koruyan antikor olduğunu gösteriyor.

''Benim gibi olayı fobik hale getiren insanlara tavsiyem lütfen bir uzman ile süreci yönetin tek başınıza test olup daha sonra benim gibi marka cihaz jenerasyon ile uğraşmayın. Hastane doktoru sizi en doğru şekilde yönlendirecektir'' ifadenizde çok haklısınız, olayı kafanızda çözmüşsünüz. Sizi tebrik ediyorum. Paranoyanızı yenmek için harika bir adım atmışsınız.

Her şey yolunda, rahat olun, bir daha test yaptırmayın lütfen. Sağlıklı günler dilerim, sevgilerimle.