Partnerimin Test Sonuvları - 2

##Sonuclar partnerime ait##Hocam ben size az önce soru sormustum parmak teması ile ilgili ve bu tahlileri partnerim temastan 4 gün sonra yaptırmış**tahlilerin sonucları nasıl sınırdamı iyimi?**Bede parmak temasından 52 gün sonra anti hiv kemileminesas veya benzeri sonuc 0,16 sonuc birimi IU/L BU TEST BÜYÜ OLASILIKLA DOGRUMUDUR ?&& VE 52. GUN SONRA YAPILAN ANTIKOR TESTLERİ tam olmasada büyük olasılıkla dogru SONUC VERİRMİ?####aynı zamanda dosyalar bölümündeki sonuclar KORUNMASIZ an*l VAJİNAL iliski yaptım partnerimin sonucları aynı kısi yani o bu testi korunmasız iliskiden 190 gün sonra yaptırdı**BENDE SİZE DİGER SORUMDA DOSYALRDA ATMISTIM SONUCLARI benim korunmasız an*l ..vajinal iliskimden 200 sonraki son testim hiv kemileminesas veya benzeri sonuc 0,16 sonuc birimi IU/L buydu**PARMAK teması sonrası yapılan teste güvene bilirmiyim.yeterlimi 52 gün büyük olasılıkla?Not SÜREKLİ AYNI SORUYU SORDUMUN FARKINDAYIM HOCAM AMA KESİN EMİN OLMAK İCİN SORUYORUMPARNERİMİN TEST SONUCLARINA BENİM diger sorumda dosyalara atıgım SONUCLARIMA BAKTIMIZDA BENDE HİV KESİNLİKLE YOK DİYE BİLİRMİYİZ KESİN SEKİLDE???***hiv ile ilgili en kücük bir ihtimal dahi yok diyebilrmiyiz benim icin. Cünkü kafamda soru isareti kalsın istemiyorum lütfen atlamadan cevaplarsanıx minetar olurum Baska bir test önerirmisiniz yoksa yeterlimi.BİRDE EVLİLİK ÖNCESİ HİV TESTİ ZORUNLUMU İLLA İSTENİRMİSimdiden iyi bayranlar.

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba sayın danışanım,

Arttığınız sonuçlarda tüm HIV testleri negatif  sizde HIV yok, partnerinizin de testleri negatif, ancak bu konuda artık soru sormanızı önermem, sizde takıntılı bir durum oluşmuş, psikiyatrik destek almanızı öneririm. diğer bir sorunuz evlilik öncesi HIV testi yapılıp yapılamdığı, evet ülkemizde nikah öncesi HIV testi istenmektedir.

Sağlıklı günler dilerim, lütfen önerilerimi dikkate alın.