Patalojı rapaorumu değerlendirir misiniz?

Patolojı raporum.. makroskopi : yayılmıs 1 adet boya-pap mikroskopi: degerlendirmeye elverişli yayma endoservikal hucre gorulmedı tanı: servikal smear nonspesifik iltihap..... bunlar ne anlama gelıyor....

Tahlil.com Cevabı : Kötü huylu bir patoloji yok sonucunuzda, olağan kabul edilebilecek durumlar.Doktorunuz klinik durumunuza göre sizi bilgilendirebilir.