Peçetede kahverengi akıntı gördüm. ertesi gün yoktu.bugün tekrar gördüm.ve mide bulantsı halsizlik oluyor arada hamile miyim?

3 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.ama bende iç çamaşırı ve ince Tayt vardı onda hiç bir şey yoktu boşalmadığını sadece zevk suyunun az geldiğini söylüyor. akşam tuvalete girdiğimde peçetede kahverengi akıntı gördüm. ertesi gün yoktu.bugün tekrar gördüm.ve mide bulantsı halsizlik oluyor arada hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.