Pehriz suresi 3gun, gorunum opak koku özel renk kirli beyaz miktar (cc) 1.5cc ph7.5?

Pehriz suresi 3gun, gorunum opak koku özel renk kirli beyaz miktar (cc) 1.5cc ph7.5 likefaksiyon 30dk direkt mikroskobi 7-8 lokosit, spermiyogeneze ait 15-16hucre sperm sayisi 88.000.000 hreket 1saat% 50 harketli % 15yavas % 35olu bas anomisi % 21 kuyruk anomisi% 5 normal.

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi