Penicillin=dirençli erythromycin=dirençli clindamycin=duyarlı cefotaxime=duyarlı

efendm ben idrar için teste gittim enfeksiyon dediler ama şimdide gebelikten süpheleniyon testlerde bunlar yazıyodu penicillin=dirençli erythromycin=dirençli clindamycin=duyarlı cefotaxime=duyarlı ceftriaxone=duyarlı vancomycin=duyarlı lutfen yardımcı olursanız çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Gönderdiğiniz sonuçlar enfeksiyon oluşturan etkene karşı yapılan ilaç testinin sonuçları. Duyarlı olan ilaçları doktorunuz size yazabilir.