pen*simden darbe aldim.. kanama yok ama idrarda yanma ve pen*simin üstünde ve torbaligin sag tarafinda morarma var..

pen*simden darbe aldim.. kanama yok ama idrarda yanma ve pen*simin üstünde ve torbaligin sag tarafinda morarma var.. doktora gittim ultrasonla testislerime bakildi orasi Temiz cikti ama pen*sime bakilmadi. bisi yok denildi ama ben cok endiseliyim .. bu durumda bisi olur mu napmaliyim?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Doktorunuz muhtemelen muayene etmiştir.İdrar yapmanızda bir sorun yoksa, ereksiyon ile ilgili de bir sıkıntı yaşamıyorsanız sorun yoktur.Doktorunuz gerek görür ise idrar tahlili de yapılabilir.Bir şüpheniz var ise üroloji bölümüne başvurabilirsiniz.