Perhiz aralığı 6 gün.Sperm volümü 1,5 ml. Sayı:49 milyon. Progressif hareketli %50.

SPERMOGRAM TESTİMİN YORUMLANMASINI İSTİYORUM. Perhiz aralığı 6 gün.sperm volümü 1,5 ml. Sayı:49 milyon. Progressif hareketli %50. Yavaş hareketli %10. Yerinde hareketli %10. Hareketsiz %30. Görünüm donuk beyaz.Başka hangi bilgiye ihtiyaç var bilmiyorum 2 yıldır bebeğimiz olmuyor. Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonucunuzda bir problem görünmüyor.