PLT :134 MCV: 79.5 MCH:26.7 RDW:17..2 sonuçlarım düşük mü?

Merhaba ; babam 53 yaşında bugünkü kan tahlillerinde sonuçları PLT :134 MCV: 79.5 MCH:26.7 RDW:17..2 Çıkmış önemli birşey olabilirmi..rdw si yuksek diğer sonucları düşük çıkmış..halsizlik şikayetıde var..bılgı verırsenız cok sevınırım...

Tahlil.com Cevabı : PLT değeri çok hafif düşük gibi, RDW yüksekliği ile ilgili de aşağıda bilgi bulabilirsiniz http://tahlil.com/rdw-testi-nedir-neden-rdw-yuksekligi-gorulurbenim-rdw-degerim-yuksek-cikti