Plt 539(normal max 373). Lütfen yorumlar mısınız?

Merhaba,babam 68 yaşında 4 yıl önce börek damarlarının tıkalı olduğu teşhisi konuldu.Durumu bugünlere kadar gayet iyiydi fakat son tahlil sonuçları şöyle geldi: wbc 21(normal max 10,5) ,rbc ,hgb ,hct normal seviyeden düşük. plt 539(normal max 373). Ferritin 601(normal max 336.glukoz 123(normal max 106

Tahlil.com Cevabı : Babanızın bir sağlık kuruluşunda ayrıntılı olarak muayene  olmasını öneririz..