PLT değeri hakkında sormak istiyorum 1 yıl içerisinde değerlerim 137 ile 155 arasında değişiyor

 PLT değeri hakkında sormak istiyorum 1 yıl içerisinde değerlerim 137 ile 155 arasında değişiyor.tansiyon hapınının bunda etkisi varmı çünkü değer hep sınırın hemen altında teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : PLT değerlerinizde kayda değer bir düşüklük yok bu haliyle.Düzenli aralıklarla kontrollerinizi sürdürüntansiyon hapı ise bu sonuçlara etki etmez.