PLT değerim 29,8 e kadar düştü. Tedavi sürecinde beni neler bekliyor?

100 küsürle başlayan PLT düşüş serüveni 16'ya kadar geriledi son yaptığım ölçümler ise 29,8'i gösterdi. Zamanla eriyip öleceğimi düşünüyorum ve biliyorsunuz kemik iliği bulunma ihtimali çok az.Tedavi sürecinde beni neler bekliyor? realist olmalısınız.

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle geçmiş olsun.Evet PLT değeri oldukça düşük.Bu durumda kanamaya sizi meğilli kılıyor.

Bu durumun araştırılması ve tadavisi için hematoloji bölümüne başvurmalısınız