Plt degerim 980 kan degerim 7,6 plt yi düşürmem için ne yapmam gerekiyor_? bana aciil cewap yazarmısınız_?

lt degerim 980 kan degerim 7,6 plt yi düşürmem için ne yapmam gerekiyor_? bana aciil cewap yazarmısınız_?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda ilk akla kansızlık yani anemi olasılığı geliyor . Tercihen bir hemstoloji uzmanına başvvurmalısınız