PLT değerlerim çok düşük çıktı. ilk kez kan verdiğimde 99 olan değer, 94 ve 88 oldu. Sorun ne olabilir ve çözümü var mı?

Sürekli bir baş dönmesi şikayeti nedeniyle dahiliye, KBB, Fizik Tedavi ve Nöroloji polikliniklerinde doktorlarla görüştüm. her biri kan tahlili istedi. henüz bir sonuç yok. yalnız PLT değerlerim çok düşük çıktı. ilk kez kan verdiğimde 99 olan değer, 94 ve 88 oldu. Sorun ne olabilir ve çözümü var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bir hematoloji uzmanına muayene olmalısınız.